О шостій ранку в Великдень волонтери Харкова виїхали на Луганщину, щоб привітати бійців 92-ї окремої механізованої бригади. 

Із собою везли традиційні паски і крашанки, скоромне – ковбасу, буженину, молоко – солодощі і дитячі малюнки. 

Як розказала координатор волонтерської групи Help Army Тетяна Бєдняк, «великодній кошик» для бійців зібрали за два дні: близько 500 пасок випікало харківське жіноцтво, тисячу передали осуджені виправної колонії №25. До речі, останні також подарували військовим ікону.
Паски і крашанки отримували бійці на всіх блокпостах, що траплялись по дорозі. Хлопці з Полтавщини, Сумщини, Вінничини цілували дівчат, раділи привітанням і знову продовжували бойове чергування. Також читав молитву и кропив святою водою військових капелан, який долучився до волонтерського каравану у Башкірівці. 

За один день харків’яни об’їздили близько десятка блокпостів, у тому числі і у так званій «червоній зоні», де до позицій ворога залишається один кілометр. Вишиванками дівчата дражнили сепаратистів у передмісті Щастя, селищі Лопаскіно і Лобочово. Паски отримала і та частина 92 ОМБР, що зараз боронить переправу біля Сіверського Донця. Тут напередодні сепаратисти з мінометів обстріляли українських бійців, через що був легко поранений один із українських військових. 
Після Великодня частина волонтерів повернулась до Харкова глибокої ночі, інші через заборону їхати через блокпост у Сватово на авто з військовими номерами були вимушені заночувати в зоні АТО і вирушити вранці.

/Громадське.Харків

Поділитись: