Міністерство внутрішніх справ провело прес-конференцію за участю очільника МВС Арсена Авакова та керівництва Національної поліції щодо ходу розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

Міністерство внутрішніх справ провело прес-конференцію за участю очільника МВС Арсена Авакова та керівництва Національної поліції щодо ходу розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета.

Версія про вбивство Шеремета у зв'язку з професійною діяльністю розглядається як пріоритетна, заявив заступник голови Нацполіції Олександр Вакуленко. 

Правоохоронці зауважили, що у ході слідства допитано понад 1000 осіб, призначено 16 експертиз, обсяг вилученого відео – понад 150 терабайт.

Під час прес-конференції також було оприлюднено відеоінформацію про осіб, які можуть бути причетними до вбивства Шеремета.

У поліції зауважили, що на даному етапі розслідування було ухвалене рішення не розповсюджувати фотороботи осіб, які можуть бути причетними до злочину.

Глава МВС розповів, що слідство не виключає версію замовного вбивства Шеремета. За його словами, це замовлення могло надійти з Росії.

Новопризначений глава Національної поліції Сергій Князєв також долучався до розслідування вбивства журналіста Шеремета, перебуваючи на посаді очільника Департаменту карного розшуку Нацполіціі.

Заступник голови Нацполіції Олександр Вакуленко повідомив, що на даний час жодній особі не надіслано процесуального документу з повідомленням про підозру.

За словами Авакова, дослідження відеоматеріалів, проведене, експертами ФБР, суттєво не допомогли слідству.

Головна редакторка «Української правди» та колега Павла Шеремета Севгіль Мусаєва-Боровик після брифінгу в МВС сказала, що, не зважаючи на нові подробиці у розслідуванні справи, не можна бути задоволеними темпами розслідування цього вбивства.

Нагадаємо, що Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в результаті вибуху машини. До розкриття вбивства Павла Шеремета підключили групу фахівців з 50 осіб, зокрема, до цієї справи були залучені експерти ФБР

Раніше повідомлялось, що Національна поліція розглядає 5 версій вбивства журналіста Павла Шеремета.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: