УКРАЇНА

Холодницький приніс у Раду подання на зняття недоторканності з Онищенка

УКРАЇНА/Холодницький приніс у Раду подання на зняття недоторканності з Онищенка
Зберегти
Вигляд

Голова Антикорупційної прокуратури Назар Холодницький особисто прибув до Верховної Ради з поданням на зняття з депутата від партії «Воля народу» Олександра Онищенка депутатської недоторканності і дозволу на арешт.

Холодницький продемонстрував пакет документів журналістам у кулуарах Верховної ради, передає  кореспондент Громадського.

15 червня Холодницький передав генеральному прокурору Юрію Луценку матеріали для підготовки подання на зняття недоторканності з  Онищенка.

Він пояснив, що подання на згоду про притягнення до відповідальності Онищенко підготовлено в рамках розслідування кримінальної провадження про зловживання при реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з ПАТ «Укргазвидобування».

У свою чергу директор НАБУ Артем Ситник зазначив, що, згідно з інкримінованими Онищенку статтями, йому може загрожувати від 7 до 12 років позбавлення волі.

«Це розкрадання в особливо великих розмірах. Найважча санкція – від 7 до 12 років», – додав Ситник.

Раніше повідомлялося, що НАБУ та Антикорупційна прокуратура проводять розслідування щодо зловживань в «Укргазвидобуванні» у 4 областях.

Раніше депозит «Укргазвидобування» на 373 млн гривень заарештував суд.

11 травня офіс «Укргазвидобування» заблокували працівники СБУ та «Альфи».

Пов`язані новини