УКРАЇНА

MELOVIN: що треба знати про учасника від України на Євробаченні

25 лютого, 2018 15:42
УКРАЇНА/MELOVIN: що треба знати про учасника від України на Євробаченні
Зберегти
Вигляд
lead
Співак MELOVIN представлятиме Україну на Євробаченні в Португалії. У фіналі національного відбору він отримав другу найвищу оцінку від журі конкурсу, і максимум від телегядачів. За пісню «Under the ladder» проголосували понад 60 тисяч людей — це третина від загальної кількості голосів. Громадське розповідає хто такий Melovin та чи є в нього шанс на перемогу в Лісабоні.

Хто Такий Melovin

Двадцятирічний одесит Костя Бочаров із тих людей, котрі «не здаються без бою». Саме цю пісню Святослава Вакарчука він співав, коли з третьої спроби потрапив на прослуховування проекту «X-Фактор», а потім переміг. Путівка на Євробачення далась Melovin також непросто. Він став фіналістом відбору 2017-го, отримав найбільше голосів від глядачів, однак за сумою балів представляти Україну на домашньому конкурсі пішов гурт O`Torvald.

Протягом року Melovin випустив кілька пісень, зняв відео кліп та приготував план повернення до нацвідбору та перемоги. Цьогоріч його вважали одним із можливих переможців. Фанаток у молодого співака побільшало. Їхні викрики супроводжували будь-яку згадку імені Melovin в жартах ведучого Сергія Притули.

Головним завданням для Костянтина було вразити журі. Джамала відзначила прогрес молодого співака, тому від суддів він отримав 5 (другий найвищий бал). Максимум — у співачки Tayanna, яка торік також намагалася перемогти у відборі. Глядачі ж віддали Melovin понад 60 тисяч СМС та дзвінків. Це третина від голосів за всіх конкурсантів. Melovin переміг у національному відборі та представлятиме Україну на пісенному конкурсі Євробачення навесні в Португалії.

Чи є шанси на перемогу?

Вже стало традицією говорити, що на Євробачення треба везти шоу з танцями та спецефектами. Однак після того, як змінився алгоритм визначення переможця конкурсу (до голосування глядачів додалася оцінка від професійного журі), перемагали «невидовищні» солісти — Джамала та Сальвадор Собрал. Тому формат переможця вивести складно. Від того шанси є в усіх учасників конкурсу не залежно від стилю.

У фіналі відбору Melovin співав свою «Under the ladder» (дослівно «Під драбиною») та грав на фортепіано, під яким язики полум’я спалювали опори східців. Використання вогню та конструкцій на сцені - прийом на Євробаченні не новий. Світлана Лобода виступала на Євробаченні-2009 зі стовпами вогню та барабанною установкою. Цей прийом особливо не допоміг співачці.

Але у Melovin є своя цільова аудиторія. Це переважно дівчата-підлітки, які переважно й голосували за нього під час відбору. Чи будуть у нього фанатки в Європі дізнаємося вже навесні.

Утім, образ співака все ж може запам’ятатися. Ще під час участі в талант-шоу Костя Бочаров одягав контактну лінзу іншого кольору. Образ підсилювався чорним одягом та пофарбованим волоссям.

Як проходив відбір

Цьогорічний відбір на пісенний конкурс Євробачення відбувався за схемою, яку використовували два останні роки. Подати свою кандидатуру міг будь-хто. Музичний продюсер (цьогоріч ним став композитор та автор пісень Руслан Квінта) конкурсу відбирає 18 півфіналістів. Потім їх ділять на дві групи і починаються прямі ефіри та живі виступи.

13 учасників із 18 колись були конкурсантами телевізійних талант-шоу. Сергій Бабкін конкурсантом не був, однак зараз сидить у кріслі тренера 8-го сезону проекту «Голос країни». Інші учасники відбору (Kozak System, The Вйо та гурт Dilemma), здається, вирішили просто нагадати про те, що вони ще існують і пишуть музику.

Почесне журі цього року дещо змінилося. Андрій Данилко та Джамала залишилися в кріслах, а Костянтина Меладзе замінив продюсер Євген Філатов.

Серед заочних фаворитів півфіналів був уже згаданий Сергій Бабкін, Constantine – підопічний Івана Дорна, та дует KAZKA. Але після голосування журі та глядачів у фінал вийшли співак LAUD, проект Vilna, Melovin, Kadnay, Tayanna та гурт The Erised.

Пов`язані новини