Життя

Хуг: Біля офісу ОБСЄ у Луганську також протестували проти роботи місії

Життя/Хуг: Біля офісу ОБСЄ у Луганську також протестували проти роботи місії
Зберегти
Вигляд

Близько 200 людей протестували проти роботи місії біля штаб-квартири ОБСЄ у Луганську.

Про це в ефірі Громадського повідомив заступник голови спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг. Він зазначив, що цей протест, як і подібний протест у Донецьку, був добре організований.

«На даний момент ми не збираємось зменшувати кількість спостерігачів незважаючи на те, що організовані протести, а також акти насилля, продовжуються проти нас і нашої власності. Я також хотів би звернути вашу увагу на сьогоднішній протест у Луганську, де зібралося близько 200 людей. Схожий на той, який я бачив цього четверга (6 серпня – ред.) в Донецьку», - розповів Хуг.

Він уточнив, що це був мирний протест поруч з офісом місії ОБСЄ в Луганську, який був «схожий на такий самий мирний протест у Донецьку».

«Обидва протести були добре організовані. Ми намагалися говорити з протестувальниками, але в обох випадках з представниками місії ОБСЄ відмовились спілкуватись на пряму», - зазначив заступник голови СММ.

Хуг підкреслив, що місія немає нічого проти мирних протестів.

«Дуже важливо, аби мирні жителі мали змогу висловити своє ставлення до конфлікту, що зараз розгортається. І місія ОБСЄ готова розмовляти з такими людьми», - додав Александр Хуг.

Пов`язані новини