Унаслідок незаконної діяльності власники прав на фільм недоотримали понад 2,5 мільйони гривень.

Кіберполіція України закрила піратський сайт «kinoprostir.com», який діяв протягом трьох років та в останній час незаконно транслював фільм українського режисера «Кіборги». Унаслідок незаконної діяльності власники прав на фільм недоотримали понад 2,5 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Сервер піратського сайту знаходився за межами України. Про саму ж діяльність сайту поліція дізналася від Української антипіратської асоціації, яка повідомила про розміщення сайтом фільмів з порушенням авторських прав.

Поліція розшукала 31-річного адміністратора ресурсу. За його місцем проживання у Київській області провели обшуки та вилучили комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, банківські картки та мобільний телефон, які підтверджують причетність чоловіка до діяльності піратського сайту.

Чоловіку загрожує до 6 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні збільшилася кількість підробок і піратства — доповідь ЄС

7 грудня у прокат вийшов фільм українського режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». Стрічка розповідає про оборону Донецького аеропорту восени 2014 року. Наприкінці листопада Ахтем разом з творчою групою розпочав тур містами України з презентацією «Кіборгів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ахтем Сеітаблаєв — про фільм «Кіборги»: «Ми намагалися зняти чесне кіно про війну»

 

Поділитись: