Технології

Кіберполіція закрила піратський сайт, який показував українську стрічку «Кіборги»

9 червня, 2018 00:53
Технології/Кіберполіція закрила піратський сайт, який показував українську стрічку «Кіборги»
Зберегти
Вигляд
Унаслідок незаконної діяльності власники прав на фільм недоотримали понад 2,5 мільйони гривень.

Кіберполіція України закрила піратський сайт «kinoprostir.com», який діяв протягом трьох років та в останній час незаконно транслював фільм українського режисера «Кіборги». Унаслідок незаконної діяльності власники прав на фільм недоотримали понад 2,5 мільйони гривень.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Сервер піратського сайту знаходився за межами України. Про саму ж діяльність сайту поліція дізналася від Української антипіратської асоціації, яка повідомила про розміщення сайтом фільмів з порушенням авторських прав.

Поліція розшукала 31-річного адміністратора ресурсу. За його місцем проживання у Київській області провели обшуки та вилучили комп’ютерну техніку, електронні носії інформації, банківські картки та мобільний телефон, які підтверджують причетність чоловіка до діяльності піратського сайту.

Чоловіку загрожує до 6 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні збільшилася кількість підробок і піратства — доповідь ЄС

7 грудня у прокат вийшов фільм українського режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». Стрічка розповідає про оборону Донецького аеропорту восени 2014 року. Наприкінці листопада Ахтем разом з творчою групою розпочав тур містами України з презентацією «Кіборгів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ахтем Сеітаблаєв — про фільм «Кіборги»: «Ми намагалися зняти чесне кіно про війну»

 

Пов`язані новини