Кількість отруєних у львівському ресторані «Червона рута» зросла до 55 людей, заклад довелося закрити.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Львівської міськради.

«Вчора станом на 21:00 вже почали надходити люди, які були не на весіллі, а на банкетах на наступний день. На сьогодні ми маємо 55 осіб постраждалих, з них 6 дітей. В інфекційній лікарні на лікуванні перебуває 46 осіб, з них 5 дітей», — заявила представник Держпродспоживслужби Зоряна Стоцько.

Так, за даними фахівців, заклад не було зареєстровано, тобто він працював самовільно.

«У закладі допущені дуже серйозні порушення — дозволено привезти певні страви організаторами весілля, які теж могли спричинити отруєння. Але і в самому закладі були надзвичайно великі порушення санітарного законодавства. У харчоблоці стелі, підлоги — усі уражені грибком», — повідомила Стоцько.

За її словами, також була порушена технологія приготування страв — готували заборонене у літній період: заливну рибу, холодці, майонези власного приготування, печінкові торти, запечену печінку тощо. Відсутні технологічні картки та документи, які свідчили б про якість продуктів. Весь персонал, який був задіяний у приготуванні страв, не мав медогляду і не пройшов гігієнічного навчання. Тому, за її словами, це все були фактори, які могли сприяти виникненню цього захворювання.

Раніше повідомлялось про 47 постраждалих від отруєння.

Поділитись: