Кількість звернень українців до Державної служби зайнятості за допомогою через безробіття зросла у 10 разів від початку карантину.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Порівняно з докарантинним періодом, кількість звернень до відповідних служб зросла в 10 разів. Уряд спростив процедуру подання документів до центрів зайнятості, тому закликаємо усіх, хто втратив роботу в період карантину, реєструватися і надалі», — повідомив урядовець.

Під час засідання уряду 15 квітня він дав доручення Міністерству економіки, аби воно надіслало всі необхідні інструкції центрам зайнятості населення, аби ті змогли пришвидшити видачу допомоги через безробіття.

Напередодні у службі зайнятості повідомили, що кількість українців, які зареєструвалися там, зросла на 22%.

Раніше Кабінет міністрів України збільшив розмір Фонду державного соціального страхування на 500 мільйонів гривень для того, аби збільшити витрати на підтримку безробітних. Також уряд змінив схему виплат по безробіттю.

Зазначимо, що уряд очікує, що рівень безробіття у 2020 році зросте з 8,1% до 9,4%. В Торгово-промисловій палаті повідомляли, що через карантин роботу в Україні втратило до 700 тисяч українців.

За офіційними даними Держстату, у 2019 році в Україні було близько 1,4 мільйона безробітних. Дані щодо зайнятості населення Держстат оновлює щокварталу.

Поділитись: