УКРАЇНА

Кількість ВІЛ-інфікованих в Україні становить близько 230 тисяч осіб – Мінохорони здоров’я

1 грудня, 2016 11:40
УКРАЇНА/Кількість ВІЛ-інфікованих в Україні становить близько 230 тисяч осіб – Мінохорони здоров’я
Зберегти
Вигляд
Кількість ВІЛ-інфікованих в Україні становить близько 230 тисяч осіб, з яких на стаціонарному лікуванні перебуває лише 130 тисяч. У бюджеті на наступний рік передбачено 850 млн грн на боротьбу з ВІЛ-інфекціями.

За даними Мінохорони здоров’я кількість ВІЛ-інфікованих в Україні становить близько 230 тисяч осіб, з яких на стаціонарному лікуванні перебуває лише 130 тисяч.

Про це заявила директорка «Українського центр контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров'я України» Наталія Нізова під час акції до дня боротьби зі СНІД у Києві, передає кореспондент Громадського.

При цьому вона повідомила, посилаючись на дані медиків, що ситуація з розповсюдженням ВІЛ-інфекцій в Україні стабілізувалась.

Також за словами Нізової, в Україні збільшується фінансування на боротьбу з ВІЛ-інфекціями, зокрема у бюджеті на наступний рік передбачено 850 млн грн замість минулорічних 250 млн.

На заході був також присутній заступник глави дипломатичної місії США в Україні Джордж Кент. Він повідомив, що уряд Сполучених штатів вклав більше 180 мільйонів доларів на боротьбу з ВІЛ-інфекцією в Україні.

За його словами, вчені до 2030 року обіцяють побороти розповсюдження інфекції.

Нагадаємо, що 29 листопада у Києві відкрився перший у Східній Європі пункт безкоштовного і конфіденційного тестування на ВІЛ-інфекції.

Пов`язані новини