Унаслідок вибуху міномета на Рівненському полігоні загинуло троє військовослужбовців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади і базується в Ужгороді.

Унаслідок вибуху міномета на Рівненському полігоні загинуло троє військовослужбовців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону, який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади і базується в Ужгороді. Дев'ятеро бійців дістали поранення. 

Про це повідомляє Закарпатська обласна державна адміністрація. Раніше в Закарпатській ОДА повідомили про 4 загиблих. Ця інформація не відповідає дійсності. 

«За уточненою інформацією, у п’ятницю (6.07) в ході навчань на Рівненському полігоні загинули троє військовослужбовців 15 окремого гірсько-піхотного батальйону (один офіцер і двоє бійців), який входить до складу 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади й базується в Ужгороді. Ще дев’ятеро військовослужбовців (двоє офіцерів, а також рядові, солдати та старші солдати) поранені й доставлені в госпіталь. Двоє із загиблих – мешканці Ужгорода, один – мешканець Перечинського району», — ідеться у повідомленні.

Влада Закарпаття оприлюднила імена загиблих: Капітан Тихоновський Валерій Тимофійович, командир мінометної батареї військової частини А1778, 1978 року народження. Солдат Власов Дмитро Олегович, старший навідник міномету 1 мінометного взводу мінометної батареї військової частини А1778, 1996 року народження. Солдат Пишкар Юрій Юрійович, майстер – номер обслуги 1 мінометного взводу мінометної батареї військової частини А1778, 1975 року народження. 

Очільник області Геннадій Москаль підписав розпорядження про оголошення на Закарпатті Дня жалоби у зв’язку із загибеллю бійців.

«У суботу, 7 липня, на будинках державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установах, підприємствах та організаціях Закарпатської області буде приспущено Державний прапор. Крім того, установам та організаціям незалежно від форми власності рекомендовано скасувати проведення розважально-концертних заходів», — ідеться у повідомленні.

Вранці 6 липня під час бригадних тактичних навчань на 233-му Рівненському загальновійськовому полігоні стався вибух міномета

Президент Петро Порошенко на час слідства заборонив використовувати міномети «Молот» до завершення розслідування. 

Нагадаємо, 6 липня 2016 року на полігоні «Широкий лан» через вибух міномета «Молот» загинув військовий. Загинули двоє бійців 57-ї бригади. Тоді у Збройних силах стверджували, що міномет зарядили несправною міною.

У листопаді 2016 року вибухнув міномет «Молот» у селищі Новомиколаївка Донецької області — тоді загинули двоє бійців батальйону «Айдар».

9 серпня 2017 року двоє військовий загинули та ще п’ятеро були поранені поблизу Мар’їнки на Донбасі внаслідок вибуху міномета.

5 квітня 2018 року у Кривому Розі стався вибух на полігоні, унаслідок чого постраждали троє військових.

Поділитись: