Унаслідок урагану «Доріан» на Багамських островах 43 людини загинули.

Про це повідомили в офісі прем’єр-міністра Багамських островів Х’юберта Мінніса 6 вересня, повідомляє NBC.

«43 ― це офіційне число, багато зниклих безвісти, і очікується, що ця кількість зросте суттєво», ― заявила речниця прем’єр-міністра Еріка Веллс Кокс.

Біля 70 тисяч людей потребують допомоги на островах Абако і Великий Багамський і ще тисячі розшукують своїх близьких, зокрема через соцмережі та веб-сайт.

Станом на ранок 6 вересня було підтверджено щонайменше 30 загиблих під час урагану «Доріан» на Багамських островах.

«Доріан» — найсильніший ураган з усіх, які вирували на Багамах. Вітри, швидкість яких досягала майже 290 км/год, і проливні дощі зруйнували або серйозно пошкодили десятки тисяч будинків.

Багамів «Доріан» досяг 1 вересня. Незабаром він досягне США. Національний центр ураганів вже попередив жителів узбережжя штатів Флориди, Джорджії, Північній і Південної Кароліни, а також Вірджинії. У деяких із них ввели режим надзвичайної ситуації.

Метеорологи побоювалися, що Доріан може стати найсильнішим ураганом майже за 30 років, у зв'язку з чим президент США Дональд Трамп скасував візит до Польщі до річниці початку Другої світової війни, де мав зустрітися із главою української держави Володимиром Зеленським.

Поділитись: