Життя

Кількість жертв серед біженців внаслідок затоплення човна в Середземному морі сягнула 162 людей

Життя/Кількість жертв серед біженців внаслідок затоплення човна в Середземному морі сягнула 162 людей
Зберегти
Вигляд

Кількість жертв після затоплення човна в Середземному морі, на якому перебували сотні біженців та мігрантів, збільшилась до 162. Про це повідомляє Independent з посиланням на слова єгипетського чиновника.

Ще кілька десятків людей витягнули з моря в Єгипті, заявив Мухаммед Султан, губернатор Бехейри, району в країні. Більшість з них – це діти і жінки, які не могли довго плисти, після того як човен затонув в середу.

Влада намагалась надати якомога точніші дані щодо кількості загиблих. Човен був майже в восьми милях від порту в місті Розетта в дельті Нілу, коли затонув. Судно чекало в морі протягом багатьох годин, можливо, днів. Вони чекали на невеличкі дерев'яні судна, що перевозять мігрантів з різних точок уздовж єгипетського узбережжя.

Ті, хто вижили, кажуть, що судно затонуло через те, що на ньому було забагато людей.

Глава місцевої ради, Алі Абдель Саттар, сказав, що потік відніс тіла жертв на дуже далеку відстань від місця затоплення.

Він додав, що багато мігрантів «перебували в нижній частині човна, в холодильнику».

«Вони потонули першими, швидше за все вони застрягли, можливо, ми виявимо їхні тіла пізніше», сказав він, додавши, що «тим, кого ми виявили, вдалось втікти з човна. Він сказав, що човен тепер може лежати на рівні 16 метрів нижче рівня моря.

Агентство у справах біженців повідомило, що на човні було близько 450 осіб, державне інформаційне агентство MENA заявило раніше, що число людей може досягати 600.

«Агентство глибоко засмучено через жертви», повідомляє ООН в заяві. «Зі 150 врятованих осіб більшість єгиптяни, а також представники Судану та інших національностей, в тому числі сомалійці і ерітрейці».

22 вересня було затримано чотирьох членів екіпажу. Їх обвинувачують в незаконному перевезенні людей та ненавмисному вбивстві.

Шлях через Єгипет – це традиційний маршрут для мігрантів, які прямують до Європи морським шляхом. 

Пов`язані новини