Світ

Кім Чен Ин через сестру передав президенту Південної Кореї особисте запрошення до КНДР

10 лютого, 2018 10:14
Світ/Кім Чен Ин через сестру передав президенту Південної Кореї особисте запрошення до КНДР
Зберегти
Вигляд
lead
Сестра лідера Північної Кореї Кім Йо Ин передала листа президенту Південної Кореї Мун Чже Іну з особистим запрошенням відвідати КНДР.

Сестра лідера Північної Кореї Кім Йо Ин передала листа президенту Південної Кореї Мун Чже Іну з особистим запрошенням відвідати КНДР.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається також, що південнокорейський президент прийняв запрошення.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін прийняв у себе офіційну делегацію Північної Кореї, до складу якої увійшла також і сестра лідера КНДР Кім Йо Ин.

Зустріч відбулася в президентській резиденції, про що повідомив речник Мун Чже Іна. Очолив делегацію голова президіуму Верховних народних зборів КНДР Кім Йон Нам — формальний очільник держави.

Рівень делегації став найвищим з часу закінчення Корейської війни. Також першим в історії став і візит члена сім'ї лідера КНДР в Південну Корею.

Майбутня зустріч лідерів Північної та Південної Кореї стане першою за понад 10 років.

КНДР на військовому параді, який влада країни вирішила провести перед Зимовими Олімпійськими Іграми у Південній Кореї, представила нові міжконтинентальні балістичні ракети та новий тип ракети малої дальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВідкриття зимових Олімпійських Ігор 2018 в Пхьончхані (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, інші країни розкритикували рішення КНДР призначити військовий парад напередодні відкриттям Олімпіади, на час якої ООН закликає всіх до перемир'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖВійна чи мир: чого чекати від нового президента Південної Кореї?

1 лютого у південнокорейських містах Пхьончхан та Каннин офіційно відкрили селища, де під час зимової Олімпіади-2018 проживатимуть 2900 спортсменів.

Зимова Олімпіада відбудеться з 9 по 25 лютого. Північна і Південна Корея домовились йти під єдиним прапором «Єдиної Кореї» на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор.

ЧИТАЙТЕ: 10 фактів про Олімпіаду в Південній Кореї.

Пов`язані новини