Кім Чен Ин заявив про готовність застосувати ядерну зброю у будь-який час

default/Кім Чен Ин заявив про готовність застосувати ядерну зброю у будь-який час
Зберегти
Вигляд

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин заявив, що ядерна зброя його країни має бути готовою до використання в будь-який момент. Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap з посиланням на місцеві ЗМІ.

Також Кім Чен Ин заявив про те, що КНДР планує переглянути свою військову доктрину, щоб бути готовою наносити удари по джерелах небезпеки, які загрожують країні.

Пентагон відразу відреагував на повідомлення лідера КНДР.

Міноборони США закликало Північну Корею утримуватися від провокаційних дій. Про це повідомляє Reuters з посиланням на представника Пентагону Білла Урбана.

«Ми закликаємо КНДР утриматися від провокаційних дій, які посилюють напругу, і замість цього зосередитися на виконанні своїх міжнародних зобов'язань», - заявив він.

Представник Пентагону зазначив, що Сполучені Штати уважно стежать за розвитком ситуації на Корейському півострові і взаємодіють з нашими союзниками в регіоні.

Окрім того, сьогодні, 4 березня, США і Південна Корея офіційно розпочали переговори по розміщенню комплексів протиракетної оборони THAAD (Terminal High Altitude Area Defense), передає Yonhap.

Робоча група обговорить коло питань, включаючи військову ефективність THAAD, відповідні місця для розміщення комплексів, фінансові витрати обох сторін і вплив на безпеку та навколишнє середовище.