6-7 травня Український дім знову наповниться фанами коміксів, популярної культури та кіно. Що робити на Kyiv Comic Con, читайте у нашому матеріалі.

Кіно

Для кіноманів організатори підготували одразу дві великі події. Йдеться про попередній перегляд фільмів «Король Артур: Легенда Меча» та «Чужий: Заповіт». Якщо перша картина буде показана за 4 дні до прем'єри, то стрічка Рідлі Скотта вийде в український прокат лише 18 травня. Тому глядачі комік-кону побачать фільм одними з перших. 

Нагадаємо, що «Король Артур: Легенда Меча» — це картина Гая Річі, яка розповідає альтернативну історію про Ескалібур та його власника. У разі успіху фільму, режисер планує створити цілу сагу про лицарів круглого столу.

«Чужий: Заповіт» — це нова частина франшизи Рідлі Скотта про Чужих, яка стане продовженням картини «Прометей» та приквелом до оригінального «Чужого» 1979 року.

Крім того, на фестивалі відбудеться презентація фільму «Сторожова застава», а також анімаційних проектів студії Animagrad.

Книжки

У блоці «Література» чимало різноманітних лекцій, але найбільшими подіями стануть дві презентації українських перекладів:  «Дюни» Френка Герберта і серії книжок Ніла Геймана.

Окремо варто згадати про анонсування серії «Дискосвіт» Террі Пратчетта. У вересні цього року «Видавництво Старого Лева» видасть дві книги легендарного письменника українською мовою: «Колір магії» («The Colour of Magic») та «Правда» («The Truth»). Про всю майбутню серію книжок на  Kyiv Comic Con будуть говорити перекладач Олександр Михельсон та кураторка серії Ольга Рен. Все це — під відеоряд від творчої майстерні «Аґрафка», яка буде ілюструвати книги.

Також на фестиваль завітають фантасти Дмитро Громов та Олег Ладиженський, що разом працюють під псевдонімом Генрі Лайон Олді.

Комікси

До графіки цього року чи не найбільше уваги. Саме на комік-коні буде вперше презентовано офіційний переклад одразу 4  коміксів видавництва «DC comics» українською мовою. Назви чотирьох графічних романів поки тримають у секреті.

Також будуть презентовані українські видання коміксів «Бійцівський клуб 2» та «Дім дивних дітей». Перший графічний роман — пряме продовження знаменитого роману Чака Поланіка, написане самим автором. Другий — графічний варіант «Дому дивних дітей» Ренсома Ріггса, екранізацію якого нещодавно зняв Тім Бертон.

Розваги

Без класичних комік-конівських розваг не обійдеться. Буде й кілька косплей-дефіле (поділених за тематиками), численні турніри з відеоігор та настільних ігор. А ще комікс-маркет, різноманітні стенди та лекції.  

Повну програму дивіться на офіційному сайті Kyiv Comic Con.

Фото на головній: Василь Чуріков

Поділитись: