Четвертий за рахунком фестиваль кіно для дітей покаже вибрані європейські хіти та колекцію фільмів братів Люм'єр.

Всього на фестивалі покажуть 8 фільмів. Картиною-відкриттям стане «Життя кабачка» — номінант на «Оскар» та лауреат кінопремії «Сезар». Вперше на «Чілдрен Кінофест» приїде латвійський фільм. Ним стане анімація «Люблю тебе, мамо», переможець премії дитячої секції Generation Kplus Берлінського кінофестивалю.

Також покажуть картини: фентезі «Хлопчик у золотих штанях» спільного дансько-шведського виробництва, стрічку «Моллі Мун і чарівний підручник гіпнозу» з Великої Британії, комедію «Вперед, до школи!» з Данії, мультфільм «Маленький монстр» від шведського ілюстратора Теда Сигера та український пригодницький фільм «Микита Кожум'яка».

Закриє фестиваль переможець минулорічного фестивалю — угорська стрічка «Лапа» Роберта-Адріана Пежо, заснована на реальних подіях.

Поза конкурсом покажуть фільм «Люм'єр!» — колекцію відреставрованих робіт братів Люм'єр. Автор підбірки — директор Каннського кінофестивалю Тьєррі Фремо. 

Почесним послом фестивалю у 2017 році стала українська письменниця, колумністка, сценаристка і драматургиня Катерина Бабкіна.

Минулого року фестиваль відбувся у 18-ти містах. Цього року їхня кількість збільшиться до 20-ти. Усі міста будуть оголошуватися поступово, проте вже зараз відомо про Київ, Харків, Кривий Ріг, Луцьк, Маріуполь, Вінницю, Черкаси та Дніпро. 

Відбудеться фестиваль з 26 травня по 4 червня. Вхід на всі покази безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю. Реєстрація стартує 15 травня.

 

Поділитись: