Культура

Кінокомпанія Warner Brothers перезапустить «Матрицю»

15 березня, 2017 13:05
Культура/Кінокомпанія Warner Brothers перезапустить «Матрицю»
Зберегти
Вигляд
lead
Культова історія від сестер Вачовскі знову повернеться на екрани — з новими акторами та історією.

Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Компанія Warner Brothers вирішила взяти приклад з Disney і повернути на екрани знамениту франшизу про пригоди Нео у віртуальному світі. Щоправда, про продовження трилогії мова не йде — джерела The Hollywood Reporter повідомляють, що в планах студії зняти фільм-відгалуження про Морфеуса. Нагадаємо, що в оригінальній історії його зіграв Лоуренс Фішборн.

Зараз «Ворнери» набирають команду для роботи над стрічкою. Сценаристом призначений Зак Пенн, що раніше працював над «Людьми Ікс 2» та «Месниками». Головну роль планують віддати актору Майклу Б. Джордану, відомому за фільмом «Крід: Спадок Роккі Бальбоа».

Поки не відомо, чи за проект візьмуться сестри Вачовскі, проте кіностудія звернулась до режисерок за коментарем щодо перезапуску. Зараз вони працюють над серіалом «Sense8» для Netflix.

Оригінальний акторський склад ніяк не прокоментував інформацію. Раніше Кіану Рівз заявляв, що готовий повернутися до ролі Нео, щоправда, лише за умови участі у проекті сестер Вачовскі.

Нагадаємо, що перша частина «Матриці» вийшла у прокат у 1999 році й стала одним з найтехнологічніших фільмів того часу. Наступні дві частини трилогії з'явилися в 2001 та 2003 роках.

Пов`язані новини