Кінотеатр «Зоряний» у Києві відновить свою роботу в оновленому вигляді: його плануюють переоблаштувати у публічний заклад комплексного типу. Про це йдеться у повідомленні громадської ініціативи «Кінорух», створення якої ініціювали заступниця директора кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе і голова правління Української кіноакадемії Володимир Войтенко.

Як повідомляють ініціатори руху у Facebook, спільнота має на меті повідомляти про оновлення, зокрема, кінотеатру «Зоряний».

«Кінотеатр «Зоряний» в оновленому вигляді — буде! Це буде публічний заклад комплексного типу: Центр дозвілля з ресторанами і — невеликий затишний кінотеатр з чотирма малими кінозалами, конференц-сервісом, кафе, книгарнею і простором для комунікації. Сучасний заклад культури європейського типу», — йдеться у повідомленні.

У спільноті оприлюднили декілька фото інтер'єру закладу з проекту будівництва.

Зазначимо, на початку цього року почалась реконструкція кінотеатру Зоряний, який не функціонував з лютого минулого року.

Однак, мешканці Києва обурулись проектом реконструкції, згідно з яким, планується знищення модерністського фасаду будівлі.

Як повідомив громадський активіст Тиміш Мартиненко-Кушлянський, фасад кінотеатру «замінять на сучасний скляний курник з натяком на креативність».

«Очевидно, що усе це нам подадуть як величезну перемогу: бачте, місто повернуло людям кінотеатр, справедливість перемогла, ура! От тільки насправді це буде вже зовсім інша будівля, фактично новобуд, від якого не збережеться навіть частинки оригінального фасаду», — повідомив активіст, оприлюднивши фото проекту реконструкції.

Раніше в ефірі Громадського директорка кінотеатру «Жовтень» Людмила Горделадзе заявила, що столичний кінотеатр «Зоряний» незабаром відновить роботу.

У квітні 2018 року міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що столична влада поверне у власність міста кінотеатр «Зоряний». Кінотеатр «Зоряний» розташований в Печерському районі міста Києва, по вулиці Московська 31/33. У лютому 2018 року кінотеатр припинив діяльність. При цьому він тривалий час не функціонував як кінотеатр: Багато років будівлю використовували для офісних приміщень.

Раніше кіноцентр «Зоряний» на Московській був штаб-квартирою Партії регіонів: там продили засідання і з'їзди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зоряний час»: як живеться в Україні колишньому завгоспу Януковича

Поділитись: