УКРАЇНА

Кіпр заперечує організацію депутатом Грановським зустрічі генпрокурора країни з головою ГПУ

УКРАЇНА/Кіпр заперечує організацію депутатом Грановським зустрічі генпрокурора країни з головою ГПУ
Зберегти
Вигляд

У Генпрокуратурі Республіки Кіпр повідомили, що зустріч Юрія Луценка з генпрокурором Кіпру Костасом Клерідісом 5 вересня організувало посольство України та Генпрокуратура України.

Таким чином у відомстві заперечили слова народного депутата від БПП Олександра Грановського, що цю зустріч організував він, тому і був на ній присутній.

Про це йдеться в офіційній відповіді на запит програми «Схеми», в якому журналісти просили підтвердити правдивість слів Грановського, передає «Радіо Свобода».

Фото Радіо Свобода

«За нашою інформацією, зустріч була ініційована та організована українським посольством у Республіці Кіпр у співпраці з Генеральною прокуратурою України», – йдеться у відповіді.

Раніше Грановський, якого іноді називають куратором від Адміністрації президента у прокуратурі та судах, повідомив, що особисто знайомий «практично з усіма учасниками юридичного ринку Кіпру», а зустріч генпрокурорів України і Кіпру відбулася вперше, для організації якої він зробив «все можливе». 

Нагадаємо, 5 вересня генеральний прокурор України перебував із робочим візитом у Республіці Кіпр, де зустрівся з генеральним прокурором Кіпру.

Пов`язані новини