Затор під будівлею Кабмін, утворений через акціїю організації «Авто Євро Сила», 15 травня 2019 року
Фото:

Влад Головко/Громадське

Поліція попередила жителів Києва про ускладнений автомобільний рух на вулиці Грушевського. Автівки їдуть лише по одній смузі руху у кожному напрямку.

Причиною ускладненого руху є проведення акції учасників організації «Авто Євро Сила».

Як повідомляється на їхній сторінці у Facebook, о 7 ранку до будівлі Верховної Ради вже з'їхалася велика кількість автомобілістів.

Сьогодні власники автівок на єврономерах вимагають скасувати акциз на авто, відтермінувати штрафи у 170 тисяч гривень і зупинити повторні штрафи після розмитнення, ідеться на сайті організації.

Мітингарі називають різні цифри щодо бажаних сум за розмитнення — від 10% до 40%, передає кореспондентка Громадського.

Представники «Автоєвросили» і власники авто з іноземними номерами підписали та передали до Кабміну звернення проти призначення Віктора Кривіцького на посаду керівника Державної митної служби. За словами керівника організації в Хмельницькому Віталія Крижанського, звернення про призначення Кривіцького до Кабміну подало Міністерство фінансів України.

Зазначимо, що з 24 травня в Україні підвищуються штрафи за водіння нерозмитнених автомобілів.

Поліція зазначає, що внаслідок блокування учасниками акції інших смуг руху також утворився затор. Тому правоохоронці просять жителів враховувати проведення акції під час планування свого руху.

Поділитись: