Життя

Киянам повернуть гроші, які вони переплатили за тепло

КП «Київтеплоенерго»
Життя/Киянам повернуть гроші, які вони переплатили за тепло
Зберегти
Вигляд
Кияни, які отримували тепло від ПАТ «Київенерго» та переплатили за нього, можуть повернути кошти. Про це повідомляє фінансовий директор КП «Київтеплоенерго» Катерина Саркісова.

Зазначимо, що з 1 травня 2018 року опаленням в Києві стало займатися управління КП «Київтеплоенерго». Нове підприємство отримало борги колишнього підприємства «Київенерго». У «Київенерго» також залишилися і переплати.

Щоб повернути переплату, треба звернутися із відповідною заявою до одного з міських відділень Центру комунального сервісу (ЦКС). У свою чергу, ЦКС збере повний пакет документів і передасть його на розгляд ПАТ «Київенерго».

«У нас уже є приклади коли люди неправомірно зверталися за перерахунком, тобто насправді у них не було переплат, і є люди, які вже подали заяви у ЦКС та отримали переплачені кошти. Тому якщо є питання, необхідно обов’язково оформити свою заяву», —сказала Катерина Саркісова

Нагадаємо, що від початку лютого 2019 року кияни сплатили 39 мільйонів гривень за електроенергію оператору з розподілу електроенергії замість того, щоб заплатити їх постачальнику.

На початку 2019 року у компанії попереджали споживачів, що у лютому киянам прийде одразу 2 платіжки за електроенергію: одна за саму електрику, а друга за послуги розподілу енергії.

Пов`язані новини