Кияни, які отримували тепло від ПАТ «Київенерго» та переплатили за нього, можуть повернути кошти. Про це повідомляє фінансовий директор КП «Київтеплоенерго» Катерина Саркісова.

Зазначимо, що з 1 травня 2018 року опаленням в Києві стало займатися управління КП «Київтеплоенерго». Нове підприємство отримало борги колишнього підприємства «Київенерго». У «Київенерго» також залишилися і переплати.

Щоб повернути переплату, треба звернутися із відповідною заявою до одного з міських відділень Центру комунального сервісу (ЦКС). У свою чергу, ЦКС збере повний пакет документів і передасть його на розгляд ПАТ «Київенерго».

«У нас уже є приклади коли люди неправомірно зверталися за перерахунком, тобто насправді у них не було переплат, і є люди, які вже подали заяви у ЦКС та отримали переплачені кошти. Тому якщо є питання, необхідно обов’язково оформити свою заяву», —сказала Катерина Саркісова

Нагадаємо, що від початку лютого 2019 року кияни сплатили 39 мільйонів гривень за електроенергію оператору з розподілу електроенергії замість того, щоб заплатити їх постачальнику.

На початку 2019 року у компанії попереджали споживачів, що у лютому киянам прийде одразу 2 платіжки за електроенергію: одна за саму електрику, а друга за послуги розподілу енергії.

Поділитись: