Політика

«Клікни і молись» — Папа Римський презентував сайт для молитов і активував на ньому свій профіль

Vatican News
Політика/«Клікни і молись» — Папа Римський презентував сайт для молитов і активував на ньому свій профіль
Зберегти
Вигляд
Папа Римський Франциск під час зустрічі з паломниками на площі Святого Петра у Ватикані 20 січня презентував сайт для молитов Click To Pray («Клікни і молись»), активував на ньому свій профіль і закликав людей завантажувати цей додаток на свій смартфон.

«Інтернет і соціальні мережі — це ресурс нашого часу, можливість перебувати в контакті з іншими, щоб ділитися цінностями та проектами, щоб висловити бажання творити спільноту. Мережа може також допомогти нам молитися в спільноті, молитися разом», — сказав Папа Римський, особисто тримаючи планшет.

Він зазначив, що на Click To Pray публікуватиме свої прохання про молитву за місію церкви та заохотив встановлювати додаток, перш за все, молодь.

Платформа Click To Pray також презентована у формі додатка на Android та iOS. Вона має три секції: «Молися з Папою» (представлені щомісячні намірення Папи), «Молися кожного дня» та «Молися в мережі» — простір, у якому користувачі (відтепер і Папа) можуть обмінюватися проханнями про молитву та молитися одні за одних.

«Click To Pray» також є офіційною платформою молитви Всесвітнього дня молоді 2019.

Більше про:
# Папа Римський
Пов`язані новини