УКРАЇНА

Клімкін закликав ЄС розширити санкції на причетних до захоплення підприємств на Донбасі

15 травня, 2017 22:53
УКРАЇНА/Клімкін закликав ЄС розширити санкції на причетних до захоплення підприємств на Донбасі
Зберегти
Вигляд
lead
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Брюсселі під час засідання «Україна+Група друзів України в ЄС закликав та наголосив на необхідності розширення санкційного списку за рахунок осіб, причетних до незаконного захоплення українських підприємств на окупованих територіях

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін у Брюсселі під час засідання «Україна+Група друзів України в ЄС» закликав та наголосив на необхідності розширення санкційного списку за рахунок осіб, причетних до незаконного захоплення українських підприємств на окупованих територіях Донбасу.

Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Під час зустрічі Клімкін закликав міністрів закордонних справ ЄС до продовження та посилення санкцій проти Росії з метою повного виконання нею Мінських домовленостей.

Також голова українського МЗС поінформував сторону ЄС про продовження активних обстрілів українських позицій на Донбасі, підрив автомобіля Моніторингової місії ОБСЄ та загибель цивільних осіб в Авдіївці.

Раніше Клімкін повідомив, що Сполучені Штати Америки готові сприяти у тому, щоб змусити Росію виконувати Мінські домовленості.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини