Екс-держсекретар США Хілларі Клінтон оголосила про свою перемогу у боротьбі за висунення кандидатом в президенти від Демократичної партії, пише ВВС.

Після перемоги у вівторок на демократичних праймеріз в Нью-Джерсі вона набрала достатню кількість голосів делегатів партійного з'їзду, щоб стати першою в історії жінкою, номінованою демократичною партією на пост президента США. Клінтон назвала свою перемогу історичною віхою для всіх жінок.

«Завдяки вам ми досягли важливої віхи. Вперше в історії нашої нації від однієї з головних партій на пост президента висувається жінка», – сказала Клінтон, виступаючи перед своїми прихильниками у Брукліні після того, як стали відомі результати праймеріз.

«Сьогоднішня перемога належить не одній людині. Це перемога поколінь», – додала екс-держсекретар. США

Клінтон подякувала своєму супернику-демократу Берні Сандерсу, сказавши, що дискусія про нерівність доходів в США, на якій той будував свою кампанію, буде дуже важлива для американської політики.

У свою чергу Сандерс привітав суперницю по демократичному таборі з перемогою, проте сказав, що залишається у президентській гонці.

Вона закликала американських виборців об'єднатися проти республіканського кандидата Дональда Трампа, якого назвала непридатним для президентської посади.

«Він не просто хоче побудувати стіну з Мексикою. Він хоче побудувати стіну, що відокремлює американців один від одного», – сказала Клінтон і повторила одне з гасел своєї кампанії: «Ми сильніші, коли ми разом».

Поділитись: