Глядачі американського телеканалу CNN присудили перемогу у перших дебатах кандидату в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон, суперником якої був республіканець Дональд Трамп.

Так, за Клінтон віддали свої голоси 62% респондентів, а за Трампа – 27%.

Опитування проводилося відразу після дебатів серед аудиторії, 41% якої становили прихильники Демократичної партії, а 26% – Республіканської. Решта глядачів не віднесли себе до жодної з політичних партій.

Ведучі телеканалу зазначили, що кількість демократів в даному опитуванні була в середньому на 10% більшою, ніж при інших загальнонаціональних опитуваннях, а кількість республіканців – на 2% меншою, тому опитування не можна вважати досить репрезентативним.

Нагадаємо, в ніч із 26 на 27 вересня у США пройшли дебати між кандидатами в президенти Дональдом Трампом та Гілларі Клінтон.

Вони відбулись в приватному коледжі на Лонг Айленді Університеті Хофстра.

Модерував захід Лестер  Хольт, ведучий «Нічних новин» на каналі NBC. Його обрала двопартійна комісія з президентських дебатів після того, як він витягнув довгу(або навпаки, коротку соломинку).

Половина потенційних виборців в Америці буде спиратися на результати президентських дебатів, коли робитимуть вибір між Дональдом Трампом та Гілларі Клінтон 8 листопада. Саме такі результати показало опитування, проведене Reuters спільно з Ipsos, результати якого було опубліковано в понеділок, 26 вересня.

10% виборців поки не схиляються до вибору жодного з двох кандидатів.

Близько 39% сказали, що дебати ніяк не вплинуть на їхнє рішення, а 11% – що не знають, як дебати подіють них. 

Поділитись: