Життя

Клінтон скасувала передвиборчу поїзду до Каліфорнії через хворобу

Життя/Клінтон скасувала передвиборчу поїзду до Каліфорнії через хворобу
Зберегти
Вигляд

Кандидат на посаду президента США від Демократичної партії Гілларі Клінтон скасувала заплановану на 12 і 13 вересня передвиборну поїздку до штату Каліфорнія, повідомляє CNN.

Напередодні колишній державний секретар приблизно через півтори години після початку церемонії, залишила панахиду за жертвами терактів 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку.

На панахиді 11 вересня Клінтон відчула зневоднення та перегрілася, повідомила її лікар Лайза Бардак. Пізніше того ж дня Клінтон була оглянута в своєму будинку в Чаппакуа, в її стані фахівці виявили ознаки відновлення від хвороби.

Раніше стало відомо, що у Клінтон діагностували пневмонію, повідомила Бардак. За її словами, такий діагноз був встановлений 9 вересня. Лікар також додала, що її пацієнтка потерпає від пов’язаного з алергією кашлю.

Як зазначається, Клінтон прописали антибіотики та інші ліки.

Разом з тим, прихильники суперника Клінтон із Республіканської партії Дональда Трампа, який також відвідав панахиду в Нью-Йорку, вважають, що стан здоров’я демократичного кандидата робить її фізично непридатною для роботи на посаді президента. Вони нагадали ще й про струс мозку, який Клінтон пережила в грудні 2012 року після того, як знепритомніла.

Клінтон відкинула звинувачення щодо проблем зі здоров’ям як чутки і прояви безпідставних теорій змови.

Пов`язані новини