Кандидатка у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон після дебатів, які відбулися в ніч із 26 на 27 вересня, стала топ-кандидатом пошуку в Google у всіх 50 американських штатах, повідомляється у Twitter Google Trends.

В свою чергу, Дональд Трамп домінував у пошуку Google в більшості штатів до президентських дебатів у понеділок увечері.

Як зазначається у Google Trends, запити «Клінтон» домінували у пошуку Google в ході дискусії між кандидатами.

За даними пошукової системи, найбільш популярним запитом в останній день перед дебатами щодо Клінтон був «Що повинні зробити Трамп і Клінтон, щоб виграти дебати?» і самим популярним питанням для Трампа було «Чому Дональд Трамп не може бути президентом?»

При цьому, як зазначається, Tрамп домінував під час дебатів у соціальних медіа.

Республіканський кандидат у президенти був предметом 79% дискусій на Facebook і 62% дискусій у Twitter, які включали і похвалу і критику кандидата.

Нагадаємо, в ніч із 26 на 27 вересня у США пройшли дебати між кандидатами в президенти Дональдом Трампом та Гілларі Клінтон.

Вони відбулись в приватному коледжі на Лонг Айленді Університеті Хофстра.

Модерував захід Лестер  Хольт, ведучий «Нічних новин» на каналі NBC. Його обрала двопартійна комісія з президентських дебатів після того, як він витягнув довгу(або навпаки, коротку соломинку).

Половина потенційних виборців в Америці буде спиратися на результати президентських дебатів, коли робитимуть вибір між Дональдом Трампом та Гілларі Клінтон 8 листопада. Саме такі результати показало опитування, проведене Reuters спільно з Ipsos, результати якого було опубліковано в понеділок, 26 вересня.

10% виборців поки не схиляються до вибору жодного з двох кандидатів.

Близько 39% сказали, що дебати ніяк не вплинуть на їхнє рішення, а 11% – що не знають, як дебати подіють них. 

Поділитись: