Кандидатка у президенти США Гілларі Клінтон впевнена, що відновлене розслідування ФБР щодо використання нею особистого поштового сервера для службового листування підтвердить відсутність її провини.

Про це вона заявила під час виступу у штаті Айова, передає ВВС.

Раніше голова ФБР Джеймс Комі повідомив, що слідчі виявили нові електронні листи, які мають відношення до розслідування. Тепер належить встановити, чи міститься в листах засекречена інформація, додав Джеймс Комі.

У свою чергу, Клінтон нагадала, що до виборів залишається 11 днів — і тому ФБР має дати відповіді на поставлені ними ж питання невідкладно.

«Американський народ заслуговує на те, щоб отримати всі вичерпні факти негайно», — сказала вона. Клінтон висловила впевненість у тому, що нове слідство дійде до тих самих висновків, до яких прийшло попереднє — у липні.

Тоді ФБР встановило, що Клінтон дійсно зберігала засекречену інформацію на своєму особистому поштовому сервері, і розцінило використання нею секретної інформації як «вкрай недбале». Однак слідчі вирішили не висувати їй ніяких звинувачень.

Нові листи були виявлені під час розслідування листування конгресмена Ентоні Уайнера, якого підозрюють в тому, що він обмінювався з жінками в інтернеті фотографіями еротичного характеру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що пропонують Клінтон і Трамп американським батькам – інтерв’ю з авторкою бестселлера «Французьке виховання».

Відзначимо, що Гілларі Клінтон наразі лідирує у президентських перегонах. За даними Real Clear Politics, її відрив від кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа становить 5%.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Рок-зіркова» харизма Мішель Обами може врятувати Гілларі Клінтон — журналістка. 

Поділитись: