Гілларі Клінтон назвала справу ФБР проти неї в зв'язку з електронним листуванням поворотною точкою у змаганнях з Дональдом Трампом

Гілларі Клінтон виступила із заявою, у якій назвала головною причиною своєї поразки лист про перегляд справи про листування від голови ФБР Джеймса Комі до Конгресу. Вона назвала це поворотною точкою у змаганні з республіканцем Дональдом Трампом.

Про це повідомляє Abc News.

Спілкування Клінтон зі своїми спонсорами не було відкритим для преси, проте видання зі своїх джерел встановило, що настрій на зустрічі був доволі похмурий. Повідомляється, що результати виборів колишня кандидатка оцінює як «дуже жорстку втрату».

Зазначається, що Клінтон вважає, ніби лист голови ФБР знесилив її кампанію та збільшив мотивацію голосувати за Трампа, хоча й за два дні до дня виборів Комі повідомив, що в переглянутій справі не знайдено ознак злочину.

Клінтон також повідомила, що переживає за американців, які «живуть після обрання Трампа у страху». Вона закликала вступитися за людей, які не можуть себе захистити.

Скандал в зв'язку з електронним листуванням Клінтон розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона в порушення встановлених вимог вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, займаючи пост держсекретаря США.

28 жовтня ФБР поновило розслідування. В ході розслідування було виявлено підроблені документи, які дискредитують кандидата в президенти США Гілларі Клінтон.

Підтверджено, що Фонд сім'ї Клінтон отримав у подарунок мільйон доларів від Катару, коли Гілларі Клінтон була держсекретаркою.

В результаті перегляду справи проти Клінтон, ФБР дійшло до висновку, що підстав для обвинувачення нема.

Поділитись: