Рекордні 39 кандидатів у бюлетені на президентських виборах 31 березня. Але чи всі з цього списку дійсно хочуть стати президентами? Можливо, хтось з них просто хоче заплутати виборця і відібрати голоси у конкурента? А хтось і реєструвався для того, щоб знятися на користь іншого кандидата. Ще можна торгувати місцями у виборчих комісіях, або просто піаритися на політичних процесах. Сюжетні повороти виборчих перегонів рівня блокбастеру «Зоряні війни». Все це – у свіжому випуску програми «Вибори навиворіт».

«Вибори Навиворіт» – спільний проект Громадського і мережі ОПОРА. Ведучі Наталка Пономарів та Андрій Сайчук легко і з гумором розкажуть вам про серйозні та важливі речі – виборчі стандарти, технології та порушення.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур  він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: