УКРАЇНА

Кличко: Борги київського метро можуть загрожувати його повною зупинкою

23 березня, 2017 19:13
УКРАЇНА/Кличко: Борги київського метро можуть загрожувати його повною зупинкою
Зберегти
Вигляд
Очільник Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради звернутися до Верховної Ради, Кабміну та СБУ для ініціювання розгляду питання щодо боргу «Київського метрополітену», оскільки ситуація, що склалася, може загрожувати зупинкою столичного метро

Очільник Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради звернутися до Верховної Ради, Кабміну та СБУ для ініціювання розгляду питання щодо боргу «Київського метрополітену», оскільки ситуація, що склалася, може загрожувати зупинкою столичного метро.

Про це заявив київський міський голова Віталій Кличко, передає прес-служба Київради.

«Загрозлива ситуація склалася навколо боргу «Київського метрополітену», рахунки якого арештовано за рішенням суду. У 2009 році тодішня столична влада уклала договір про придбання 100 вагонів метро на умовах фінансового лізингу з компанією «Укррослізинг». У період з 2010-го по 2013-й роки Київ заборгував цьому підприємству майже 2 мільярди гривень», – підкреслив Кличко.

За його словами, за позовом «Укррослізингу» суд арештував 100 вагонів столичного метро.

«У червні 2016-го я звернувся до парламенту, уряду, Служби безпеки з тим, аби був ініційований розгляд цього питання Радою нацбезпеки та оборони, щоб ми не постали перед загрозою зупинки метро. Але – ні реакції, на яку я розраховував, ні будь-якої відповіді на звернення не надійшло. 2 березня цього року я звернувся ще раз. Результат – такий самий», – зауважив міський голова.

Кличко зазначив, що за постановою суду, виконавча служба арештувала тепер вже рахунки комунального підприємства «Київський метрополітен».

«А це пряма загроза паралізації роботи і зупинки столичного метро. Тобто: нас змушують сплатити старі борги, які хтось брав. У такій ситуації я звертаюся до депутатів, які представляють інтереси киян, тепер від імені Київради звернутися до Верховної Ради, Кабінету Міністрів та СБУ, щоб ініціювати розгляд цього питання на РНБО. І в стислі терміни. Щоб метро у Києві не зупинилося», – наголосив він.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини