УКРАЇНА

Кличко доручив перевірити освітні заклади Києва на пожежну безпеку

17 вересня, 2017 21:10
УКРАЇНА/Кличко доручив перевірити освітні заклади Києва на пожежну безпеку
Зберегти
Вигляд
Київський міський голова Віталій Кличко доручив перевірити всі заклади освіти та дитячі установи у місті на дотримання правил пожежної безпеки після пожежі у таборі Одеси

Київський міський голова Віталій Кличко доручив перевірити всі заклади освіти та дитячі установи у місті на дотримання правил пожежної безпеки після пожежі у таборі Одеси.

Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації.

«З понеділка така перевірка в Києві розпочнеться і повинна бути проведена у стислі терміни. Те, що трапилося в Одесі, – це страшна трагедія, якої можна було запобігти», – сказав Кличко.

Пожежа у дитячому таборі «Вікторія» почалась в ніч на 16 вересня. Спочатку поліція повідомила про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї людини.

Міський голова Одеси повідомив, що у директора табору зупинилося серце і його забрали в лікарню. Однак, поліція затримала директора табору «Вікторія».

Пізніше міськраду Одеси штурмували близько 200 людей. Люди вимагали покарати винних у пожежі в дитячому таборі.  Між присутніми сталася бійка, поліція застосувала газ.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини