Міський голова Києва Віталій Кличко у 2014-2015 роках працював з американськими політтехнологами компанії ClearPath Strategies.

Міський голова Києва Віталій Кличко у 2014-2015 роках працював з американськими політтехнологами компанії ClearPath Strategies.

Про це кореспонденту Громадського повідомив засновник компанії ClearPath Strategies Девід Блюстоун.

«Ми працювали з Віталієм Кличком у 2014-2015 роках під час кампанії його переобрання (на посаду міськголови Києва — ред.). Упродовж цього часу ми проводили фокус-групи та опитування», — повідомив Блюстоун після чого додав, що пишається роботою, яку ClearPath Strategies зробила для Кличка.

Нагадаємо, з документів, які у якості доказової бази зібрав спеціальний прокурор США Роберт Мюллер проти екс-голови виборчої кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта випливає, що у 2014-му Манафорт пропонував свої послуги Кличку. Сам Кличко заявив, що політтехнолог дійсно пропонував свої послуги, однак співпраця так і не відбулася.

«Оскільки прізвище Манафорта було відоме в цій сфері, розмови з ними велись. Вони тоді підготували деякі презентаційні — тестові речі», — зазначив Кличко, додавши, що «співпраця, яка пропонувалася, закінчилася так і не розпочавшись».

Американська консалтингова компанія ClearPath Strategies працює у близько 20 країнах. Раніше «Українська правда» повідомляла про співпрацю лідера «Опозиційного блоку» Юрія Бойка з представниками цієї компанії.

Поділитись: