УКРАЇНА

Кличко: У Києві воєнізовані формування займаються рекетом

УКРАЇНА/Кличко: У Києві воєнізовані формування займаються рекетом
Зберегти
Вигляд

Міський голова Києва Віталій Кличко стверджує, що в столиці існують військові формування, які займаються рекетом.

Про це Кличко заявив у ексклюзивному коментарі Громадському, коментуючи сутички на будівництві в Святошинському провулку. Водночас міський голова не конкретизував, кого саме він має на увазі.

«Деякі організації займаються рекетом. Вони звертаються до організацій, які мають усі дозволи і документи, і кажуть: ми можемо зробити вам проблеми, але якщо ви нам заплатите, то ми будемо вас захищати», — сказав Кличко.

За його словами, має бути розслідування щодо бездіяльності правоохоронців під час  сутичок на будівництві в Святошинському провулку. «Можливо, варто навіть реформувати правоохоронні органи та створювати муніципальну міліцію, яка буде захищати киян, яка буде відповідальною», — зазначив Кличко.

Нагадаємо, що протистояння на резонансному будівництві почалися з 6 на 7 вересня. Тоді на будмайданчику Святошина поліція затримала близько 30 «представників забудовника».

При цьому, «Київміськбуд» заявив про законність усіх дій щодо зведення багатоповерхівки у Святошинському провулку Києва.

Увечері 8 вересня сутички продовжилися. Представникам цивільного корпусу «Азову» вдалося зламати паркан і потрапити на будівництво. Після цього з місця інциденту зникли абсолютно усі представники правоохоронних органів.

Дивіться також: Фаєри, «травмати» і каміння: Азов взяв штурмом будмайданчик на Святошині

За словами народного депутата Андрія Білецького, документи на будівництво 25-поверхівки були отримані корупційним шляхом, а місцеві жителі виступають проти забудови.

Вранці 9 вересня представники цивільного корпусу «Азов» пікетували будівлю «Київміськбуду» з димовими шашками і фрагментами металевого паркану, ушкодженого під час зіткнень на будмайданчику в столичному районі Святошине.

Пов`язані новини