УКРАЇНА

Климпуш-Цинцадзе: Дєєву призначили заступницею голови МВС без мого погодження

16 листопада, 2016 02:23
УКРАЇНА/Климпуш-Цинцадзе: Дєєву призначили заступницею голови МВС без мого погодження
Зберегти
Вигляд
Анастасія Дєєва була призначена новою заступницею із питань євроінтеграції голови МВС Аресна Авакова. Після призначення ряд ЗМІ опублікували її інтимні знімки

Кандидатура нової заступниці міністра внутрішніх справ із питань євроінтеграції Анастасії Дєєвої не була погоджена із профільним віце-прем’єром Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Про це в інтерв’ю Громадському розказала сама віце-прем’єр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

«Я мала співбесіду з Анастасією, і мені вона видається освіченою людиною із досвідом міжнародних контактів у сфері МВС. Вона працювала із Екою Згуладзе (екс-перша заступниця голови МВС – ред.), і, очевидно, набула значної кількості знань», – сказала віце-прем’єр.

Проте, за її словами, європейська інтеграція не передбачає виключно міжнародні відносини, це, насамперед, робота всередині країні. «Тому мені здавалось, що ми могли би пошукати інших людей, які б зосередились на внутрішніх перетвореннях. Тому на цьому документі про узгодження мого підпису не було», – зауважила Климпуш-Цинцадзе.

Однак, вона підкреслила, що відповідно до процедур, прописаних Кабміном, немає формальної умови для необхідності узгодження з профільним віце-прем’єром заступників міністрів із питань євроінтеграції. «Це була виключно добра воля Кабінету міністрів», – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Тим не менш, її за словами, рішення про призначення Дєєвої було погоджене у Кабміні. «Тому будемо працювати. Звісно, я можу помилятись. Ми вже проводили урядові наради, в яких брала участь Дєєва. І я думаю, що все нам має вдатись», – підсумувала віце-прем’єр.

Нагадаємо, 24-річна Анастасія Дєєва була призначена новою заступницею міністра внутрішніх справ із питань євроінтеграції 11 листопада.

Після призначення ряд ЗМІ опублікували її інтимні знімки. Згодом чоловік Дєєвої повідомив, що вона буде позиватися проти ЗМІ через скандальні публікації про її особисте життя.

Пов`язані новини