Київська адміністрація заявляє, що станом на 12 січня 267 інвесторів, що постраждали від афери групи будівельних компаній «Еліта-центр», забезпечені житлом.

Станом на 12 січня 267 інвесторів, що постраждали від афери групи будівельних компаній «Еліта-центр», забезпечені житлом.

Цю інформацію Громадському підтвердили у прес-службі заступника голови Київської міської державної адміністрації Олександра Спасибко.

Ще 1 261 потерпілих від афери мають право на отримання житла.

Упродовж 2010 - 2016 років між КМДА й потерпілими від афери були укладені договори про відновлення права на отримання житла.

Слідчі Головного слідчого управління МВС офіційно визнали постраждалими 1 тисячу 766 людей, при цьому із заявами про відшкодування коштів звернулися тільки 1 тисяча 528 людей.

У березні Київміськадміністрація й КП «Житлоінвестбуд-УКБ» домовилися про будівництво житлового будинку вартістю 86,613 мільйона гривень у Платонівському провулку в Солом'янському районі Києва з урахуванням виділення 7% квартир для потерпілих і 2 житлових будинків загальною вартістю 750 мільйонів гривень із виділенням частини квартир для потерпілих.

Також компанія «Люкс А» виграла інвестиційний конкурс на будівництво житлового будинку за 56 мільйонів гривень із виділенням 9,4% квартир для потерпілих.

У квітні 2016 року суд звільнив з-під варти організатора афери «Еліта-Центру» Олександра Шахова під заставу 384 мільйони гривень. У липні 2016 року стало відомо, що Шахов втік з-під домашнього арешту, його оголосили у розшук.

Нагадаємо, у період з вересня 2004 року до лютого 2006 року Шахов (Волконський) організував та очолив групу, придбав ряд фіктивних підприємств та організував збирання грошей від громадян під приводом інвестування у будівництво житлових будинків на земельних ділянках розташованих в м. Києві. Внаслідок афери було ошукано більше 1700 осіб.

Поділитись: