Київська адміністрація не має наміру відкривати Хрещатик для руху автотранспорту безстроково і без обмежень у вихідні дні.

Про це повідомив директор департаменту міського благоустрою КМДА Дмитро Білоцерковець.

«Хочу розвіяти міф відносно нібито прийнятого рішення про відкриття Хрещатика для автомобільного руху у вихідні та святкові дні. Таке не те, що робити, таке навіть обговорювати не варто», – написав Білоцерковець у Facebook.

За його словами, виносити це питання на громадське обговорення можна лише тоді, коли буде остаточно завершена реконструкція Поштової площі, Набережної, і будуть облаштовані інші пішохідні зони вихідного дня.

«Також варто наголосити, що це абсолютно нормальна практика Європейських міст створювати пішохідні зони вихідного дня на ключових міських локаціях, які підвищують, як туристичний інтерес, так і комфорт киян. Хрещатик завжди був пішохідним у вихідні, і так має бути і в майбутньому», – підсумував Білоцерковець.

Нагадаємо, 12 лютого ввечері Департамент транспортної інфраструктури КМДА повідомив про те, що відтепер вулиця Хрещатик не буде перекриватись для автомобілів на вихідні, пізніше повідомлення було видалене.

Після цього кияни влаштували акцію «Закохані у Київ» з вимогою залишити центральну вулицю Києва пішохідною на вихідні та свята.

/фото infoportal.kiev.ua

Поділитись: