В одного із поранених під стінами Верховної Ради бійців Нацгвардії настала клінічна смерть, ще двоє перебувають у важкому стані

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький.

«Наразі є дані по постраждалим – це 120 працівників МВС, один оператор телеканалу «1+1», 11 цивільних осіб, хлопці з Національної гвардії України: три герої загинули, один в стані клінічної смерті, двоє у важкому стані, три у середньому, 30 – у відносно легкому», - заявив представник КМДА.

Також Радуцький розповів, що всі постраждалі перебувають на лікуванні в Олександрівській клінічній лікарні, лікарнях №17 та №12 та госпіталі МВС й центральному госпіталі в Черкасах.

Як повідомлялося, 31 серпня після того, як парламентарі прийняли в першому читанні зміни до Конституції щодо децентралізації, під стінами Верховної Ради почалися зіткнення між супротивниками цих змін та правоохоронцями.

Під час заворушень у ряди силовиків кинули гранату, внаслідок чого постраждали більше 140 осіб, з них 131 - правоохоронці з МВС та Національної гвардії.

У кидані гранати підозрюють колишнього бійця батальйону МВС Січ Ігоря Гуменюка. 2 вересня Гуменюку обрали міру запобіжного заходу – утримання під вартою до 29 жовтня.

Також відомо, що у справі щодо зіткнень під Радою вже допитали 50 осіб, а підозру оголошено 18 із них.

/ фото Сергія Грішина

Поділитись: