Війна

КНДР готова до шостого ядерного випробування — 38 North

13 квітня, 2017 19:17
Війна/КНДР готова до шостого ядерного випробування — 38 North
Зберегти
Вигляд
Аналітики 38 North точно передбачили останні ядерні випробування, що відбулись у вересні 2016 року.

Центр моніторингу Корейської Народно-Демократичної Республіки 38 North заявив, що ця держава готова до чергового, шостого ядерного випробування. Організація також опублікувала супутникові знімки місць, якими провозили ядерну зброю.

Заява була зроблена невдовзі після того, як прем’єр-міністр Японії Сіндзо Абе припустив наявність у КНДР хімічної зброї. Згідно зі знімками комерційного супутника, до випробування готується ядерний полігон Пунге-рі.

«Активність протягом останніх шести тижнів демонструє фінальні приготування для випробувань», — повідомив CNN аналітик організації Джозеф Бермудез.

Аналітики 38 North точно передбачили останні ядерні випробування, що відбулись у вересні 2016 року. З лютого 2017 року організація попереджала про активність на полігоні Пунге-рі.

«Ми стежимо за змінами, знімок за знімком. Ми беремо останні знімки і порівнюємо їх з тими, що були зроблені кілька місяців тому, щоб порівняти, що змінилося», — сказав Бермудез.

В останні місяці супутник продемонстрував знімки, згідно з якими робота екскаваторів та відкачка води з полігону припинились, що свідчить про його готовність.

Раніше уряд Японії повідомляв, що КНДР може використати ракети з хімічними боєголовками.

До цього держсекретар США заявляв, що військово-морські сили держави у Тихому океані не мають наміру атакувати КНДР.

Нагадаємо, президенти США і Китаю Дональд Трамп та Сі Цзіньпін домовилися про розширення співпраці у питанні запобігання розвитку ядерної програми КНДР.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини