Австралійський прем'єр-міністр Малькольм Тернбулл повідомив, що лист був відправлений і іншим країнам.

Уряд Австралії отримав листа від Північної Кореї з вимогою дистанціюватися від адміністрації президента США Дональда Трампа.

Про це повідомляє BBC.

У листі засуджуються заяви американського лідера.

Австралійський прем'єр-міністр Малькольм Тернбулл повідомив, що лист був відправлений і іншим країнам.

За його словами, це продемонструвало, що дипломатичний тиск на Північну Корею працює, незважаючи на те, що документ написаний у властивій КНДР манері.

Односторінковий лист був відправлений через посольство Північної Кореї в Індонезії та підписаний Комітетом у закордонних справах Верховного народного зібрання Пхеньяна.

Він закликає інші уряди відмовитися від «огидних і нерозважливих дій адміністрації Трампа», повторюючи, що США можуть нести відповідальність за «жахливу ядерну катастрофу».

Тернбулл, в свою чергу, сказав, що Північна Корея несе відповідальність за ескалацію напруженості «погрозами запуску ядерних ракет по Японії, Південній Кореї і Сполученим Штатам».

Міністр закордонних справ Австралії Джулі Бішоп назвала лист «безпрецедентним» кроком  Північної Кореї.

17 жовтня у КНДР заявили, що ядерна війна може початися в будь-який момент. 

16 жовтня Євросоюз запровадив нові санкції проти Північної Кореї через ядерну програму країни. 

15 жовтня держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Трамп шукатиме дипломатичне рішення щодо КНДР до «падіння першої бомби».

10 жовтня Рада ЄС у рамках виконання рішення Ради Безпеки ООН посилила санкції ЄС проти КНДР у відповідь на «активність Північної Кореї у сфері ядерних озброєнь і розвитку балістичних ракет, за порушення і явне нехтування попередніми резолюціями Ради Безпеки ООН».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: