ENRU

КНДР засудила до страти чотирьох південнокорейських журналістів

Пхеньян засудив до смертної кари чотирьох журналістів з Південної Кореї за образливі для Північної Кореї книжкові огляди.

Про це повідомляє АFР.

«Пхеньян засудив чотирьох журналістів Південної Кореї до смертної кари за книжкові огляди, які образили Північ», — пише агненство.  

Південнокорейські газети Chosun Ilbo і Dong-A Ilbo зробили огляди на перевидану книгу «Секретна Північна Корея», написану британськими журналістами Деніелом Тодором і Джеймсом Пірсоном і вперше опубліковану в 2015 році. У ній ідеться про те, що північнокорейські громадяни усе більше цікавляться культурою та стилем життя Південної Кореї і тяжіють до цього. 

Скріншот: Amazon

Для огляду ж книга була перейменована в «Капіталістичну Республіку Корея», а на обкладинці червону зірку герба КНДР замінили на символ долара.

Північнокорейський суд при винесенні вироку зазначив, що своїм оглядом південнокорейські газети «здійснили огидний злочин, серйозно образивши гідність КНДР».

До смертної кари було засуджено по одному журналісту з кожної газети, а також глави видань.

«Злочинці не мають права апеляції, вирок буде здійснений у будь-який момент і в будь-якому місці без будь-яких додаткових процедур», — підкреслюється в рішенні суду.

Раніше Північна Корея заочно оголосила смертний вирок екс-президентці Південної Кореї Пак Кин Хе.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram