Київський національний університет імені Тараса Шевченка скасовує графік, через який виходили на протест студенти. Про зміни в навчальному плані повідомив ректор Леонід Губерський

Київський національний університет імені Тараса Шевченка скасовує графік, через який виходили на протест студенти. Про зміни в навчальному плані повідомив ректор Леонід Губерський на сайті навчального закладу.

Згідно з повідомленням ректора, теоретичні заняття триватимуть до 28 грудня, а зимова екзаменаційна сесія пройде з 10 по 27 січня.

Зимові канікули будуть розбиті на дві частини: з 29 грудня по 9 січня до початку екзаменів і з 28 січня до 12 лютого по їх завершенню. Таким чином, всього канікули триватимуть 28 днів.

Попередній графік передбачав проведення екзаменаційної сесії з 19 по 30 грудня, а зимові канікули з 31 грудня по 1 березня, тобто два місяці, а також навчання по суботах.

За новим графіком навчання по суботах не буде. Також не буде урізання вихідних під час травневих свят.

Наразі щодо проблем з опаленням деяких корпусів КНУ повідомлень від адміністрації учбового закладу немає.

Нагадаємо, 24 листопада студенти КНУ імені Шевченка провели акцію протесту під стінами Червоного корпусу університету через погане опалення в аудиторіях окремих корпусів, а також через зміни в навчальному плані, який передбачає навчання по суботах, а також зимові канікули протягом двох місяців і відсутність вихідних під час травневих свят.

Поділитись: