В рамках сьомого Міжнародного фестивалю літератури та мистецтва «Книжковий Арсенал» у Києві відбудеться церемонія оголошення переможців премії імені Василя Стуса

В рамках сьомого Міжнародного фестивалю літератури та мистецтва «Книжковий Арсенал» у Києві відбудеться церемонія нагородження переможців премії імені Василя Стуса.

Громадське транслюватиме наживо цю подію о 20:00 замість раніше проанонсованого інтерв’ю з відвідувачами від ведучого Майкла Щура, який не зможе бути на заході.

Щур повідомив підписникам у Facebook, що захворів.

Цього року кандидатами на нагородження премією імені Стуса є режисер Ірина Волицька та письменник Сергій Жадан.

Премія імені Василя Стуса була заснована у 1989 році Українською асоціацією незалежної творчої інтелігенції на чолі з Євгеном Сверстюком.

З 2016 року Український центр Міжнародного ПЕН-Клубу створив журі, розробив положення про премію та відзнаку. Премія імені Василя Стуса присуджується авторам (літераторам, митцям, режисерам), незалежно від місця проживання, прижиттєво, за особливий внесок в українську культуру та стійкість громадянської позиції.

Лауреатами Премії минулих років є Ольга Богомолець, Марія Бурмака, Опанас Заливаха, Михайлина Коцюбинська, Василь Овсієнко, Іван Світличний, Надія Світлична, Галина Севрук, Людмила Семикіна та інші. У 2016 році нагороду завоювала Олександра Коваль — президентка ГО «Форум видавців», організаторка Національного книжкового «Форуму видавців у Львові».

ДИВІТЬСЯ: «Їжа для розуму» та мистецький дух на «Книжковому Арсеналі» у Києві (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile