Політика

Коаліція підтримала кандидатуру Гройсмана на посаду прем'єра та склад Кабміну

Політика/Коаліція підтримала кандидатуру Гройсмана на посаду прем'єра та склад Кабміну
Зберегти
Вигляд

Збори коаліції у Верховній Раді підтримали кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем'єр-міністра України.

Про це повідомляє прес-секретар Гройсмана Дмитро Столярчук.

«Коаліція щойно абсолютною більшістю підтримала кандидатуру Гройсмана на посаду прем'єр-міністра», — написав Столярчук у Твіттері.

Кандидат у крісло міністра культури Євген Нищук в коментарі Громадському розповів про висунення Гройсмана в прем'єри і про подання його кандидатури президенту.

Пізніше Столярчук повідомив, що коаліція підтримала узгоджений склад уряду.

«Ще одним голосуванням коаліція абсолютною більшістю підтримала узгоджений склад нового уряду», — повідомив прес-секретар Гройсмана.

За словами міністра соцполітики Павла Розенка, який є кандидатом на пост віце-прем'єр-міністра з соціальних питань, сьогодні вранці погоджена кандидатура відмовилась від посади голови Міністерства охорони здоров’я і наразі кандидатуру на цей пост не узгоджено.

Ольга Богомолець зауважила, що претендент на посаду міністра охорони здоров'я директор Національного інституту хірургії і трансплантології ім. Шалімова Олександр Усенко відмовився очолити відповідне відомство, пояснивши це тим, що хоче продовжувати займатись хірургією і розвивати інститут, який він очолює.

В свою чергу, депутат від БПП Олексій Гончаренко підтвердив, що коаліція вже висунула Гройсмана кандидатом в прем'єри.

Перед цим БПП та Гройсман узгодили кандидатуру Насалика на пост голови Міненерго, а «Народний фронт» погодився з кандидатурою Омеляна на пост голови Мінінфраструктури.

Крім того, у БПП погодили кандидатури Черниша та Кістіона в уряд Гройсмана.

Раніше в БПП назвали склад нового уряду. Крім того, Верховна Рада України погодила кандидатуру глави уряду і склад Кабінету міністрів.

Рішення про скасування постанови про незадовільну оцінку роботи уряду мають включити до пакету законів поставлених на голосування.

/фото facebook.com/volodymyrgroysman/

Пов`язані новини