10 квітня відбудуться вибори керівника суспільного мовника України. Його обиратиме Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України, яку створили представники політичних сил та суспільних організацій. Коаліція «За суспільне мовлення» закликає політиків напередодні обрання керівника Суспільного утриматися від тиску та популізму.

10 квітня відбудуться вибори керівника суспільного мовника України на найближчі чотири роки. Його обиратиме Наглядова рада Національної суспільної телерадіокомпанії України, яку створили представники політичних сил та суспільних організацій.

Коаліція «За суспільне мовлення» закликає політиків напередодні обрання керівника Суспільного утриматися від тиску та популізму.

«Прозорість виборів та можливість вільного волевиявлення є надважливими для успішного завершення обрання голови. На жаль, дії деяких політичних сил останніми тижнями дають підстави для занепокоєння долею виборів та загрози зриву процесу голосування», — йдеться у заяві коаліції.

Національна поліція ж має не допустити заворушень або безладдя під час виборів.

Наглядова рада ПАТ НСТУ складається з делегованих членів від громадськості з різних сфер суспільного життя, а також представників депутатських фракцій та груп парламенту. Її склад відповідає чинному законодавству і на сьогоднішній день є всі підстави вважати, що вибори очільника суспільного мовника мають відбутися за планом, прописаним з законі.

Відкритість засідання буде забезпечено через онлайн-трансляцію на веб-сторінці «Укріфнорму». Усі, кому цікава доля Національної суспільної телерадіокомпанії України, зможуть у реальному часі спостерігати за перебігом подій.

Заяву підписали: Катерина Горчинська, Анастасія Станко, Артем Соколенко, Сергій Лещенко, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Наталя Соколенко, Андрій Куликов, Наталка Гуменюк, Дмитро Гнап, Денис Бігус, Любомир Ференц, Лариса Денисенко, Ірина Славінська, Ангеліна Карякіна, Сергій Стуканов, Ірина Соломко, Кирило Лукеренко, Олександр Бузюк, Аксінья Куріна, Андрій Шевченко, Тетяна Даниленко, Костянтин Реуцький, Тетяна Трощинська, Наталя Лигачова, Євген Павлюковський, Олена Бадюк, Ярослав Федоренко, Оксана Романюк, Наталія Седлецька та Михайло Ткач.

Нагадаємо, на посаду голови НСТУ претендують 8 кандидатів: : Зураб Аласанія, Роман Вибрановський, Юрій Дараган, Олександр Зорка, Олександр Зирін, Олександр Коваленко, Олег Наливайко, Марек Сієрант.

Раніше повідомлялось, що наглядова рада Суспільного телебачення очікує на посаду керівника людину, яка прийде зі своєю командою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Реформа суспільного мовлення: як забрати у влади телевізор? 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: