ENRU

Kodak планує відновити виробництво плівки Ektachrome до кінця року

Kodak планує відновити виробництво плівки Ektachrome, яку не випускали протягом останніх п'яти років. Компанія пообіцяла, що покупці зможуть придбати її вже на початку наступного року.

Про це стало відомо завдяки коментарю компанії в Facebook, залишеному до питання передплатника про те, скільки часу скоро фотографам варто чекати новин про вихід Ektachrome, пише Bird in flight.

«До кінця року ми плануємо випустити обмежену партію для тестування ринку, а вже в 2018-му вона повинна стати доступною для покупки», — написала Kodak.

Про плани відновити випуск плівки Ektachrome компанія повідомила в січні. Рішення Kodak пояснила тим, що в останні роки популярність аналогової фотографії почала стрімко зростати.

На початку року один з представників компанії також говорив про можливе відновлення виробництва іншої популярної плівки — Kodachrome, яку не випускають з 2009 року. Однак ця заява так і не отримала підтвердження і пізніше була поставлена під сумнів іншим співробітником Kodak Деннісом Олбрічем.

«Очевидно, мені б теж хотілося цього. Це по-справжньому легендарна плівка. Але відновити всю інфраструктуру, необхідну для її випуску, буде дуже-дуже складно», — написав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Nikon звинуватили у сексизмі через присутність у рекламі лише чоловіків.