30-річна продавчиня Мішель Кобке з Німеччини стверджує, що вже шість років кохає літак Boeing 737 із аеропорту Берлін-Тегель, і хоче вийти за нього заміж.

Як повідомляє The Mirror, Кобке називає Boeing «коханням свого життя». За словами дівчини, найбільше в літаку її приваблюють його крила й реактивні двигуни.

Кобке називає Boeing словом «Schatz», що перекладається з німецької як «любий».

Уперше дівчина побачила літак у 2014 році через вікно аеропорту — й одразу закохалася в нього. Лише у 2019-му їй вдалося побачити його особисто, а одного разу — навіть поцілувати в обшивку. Тепер Кобке планує побачитися з Boeing в Амстердамі у березні 2020 року.

Друзі та сім’я Мішель прийняли тягу дівчини до літака, однак самі не хочуть брати участі ані в їхньому весіллі, ані в їхніх відносинах. Сама ж Кобке говорить, що хоче в майбутньому жити з Boeing в ангарі, який буде для них «домом».

«Я планую колись переїхати жити в ангар, а моя найбільша мрія — бути із Schatz і жити з ним. Я також хочу вийти за нього заміж в ангарі й проводити з ним цілі вечори», — говорить дівчина.

Поки ж Кобке тримає вдома частини Boeing, із якими навіть спить в одному ліжку.

Сексуальний чи романтичний потяг людини до конкретного неживого предмета чи предметів називається об’єктофілією. Для деяких об’єктофілів романтичні відносини з іншими людьми можуть бути просто неможливими. Науковці вважають, що об’єктофіли вірять в анімізм — тобто вважають, що неживі об’єкти мають душу, розум, почуття і здатні спілкуватися.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile