Близько 1600 лотів з колекції мільярдердерів Девіда та Пеггі Рокфеллерів можуть піти з молотка аукціонного дому Christie's у Нью-Йорку за рекордну суму в 1 мільярд доларів.

Близько 1600 лотів з колекції мільярдердерів Девіда та Пеггі Рокфеллерів можуть піти з молотка аукціонного дому Christie's у Нью-Йорку за рекордну суму в 1 мільярд доларів.

Про це повідомляє The Guardian.

Йдеться про речі та предмети, що належали Девіду Рокфеллеру, а також про картини, ювелірні прикраси та меблі.

У переліку лотів є роботи художників Пабло Пікассо, Клода Моне, Віллема де Кунінга, Джорджії О'Кіфф та Едварда Хоппера. Вартість картин варіюється від $7 мільйонів ​​до $100 мільйонів.

 

A post shared by Alex Berggruen (@alexberggruen) on

Експерти вважають, що лоти можуть розпродати за рекордну суму в 1 мільярд доларів.

Зокрема, за даними видання, на торгах представлять картини «Молода дівчина з кошиком квітів» «рожевого періоду» творчості Пікассо, а також «Лілії» Моне, написані приблизно в 1914-1917 роках, а також роботу Анрі Матісса «Одаліска з магноліями».

Торги відбудуться 8, 9 і 10 травня. Крім цього, організовані супутні онлайн-торги, що стартували 1 травня.

8 травня відбудуться Вечірні торги «Мистецтво XIX і ХХ століть», 9 травня «Англійські та європейські меблі, кераміка і предмети інтер'єру» (частина I) і вечірні «Американське мистецтво».

Наступного дня колекціонерам представлять лоти в рамках торгів «Образотворче мистецтво», «Англійські та європейські меблі, кераміка і предмети інтер'єру» (частина II), а також «Подорожі та американа».

Паралельно 9-11 травня пройде онлайн-аукціони.

«Торги сторіччя» називають найбільшою подією в аукціонній історії.

Уся виручка буде спрямована на підтримку благодійних організацій, допомогу яким надавало подружжя Рокфеллерів.

Нагадаємо, американський мільярдер Девід Рокфеллер помер у 2017-му на 102 році життя у Нью-Йорку.

Поділитись: