Життя

Колесніков спростував інформацію про покупку «Конті» кондитерської фабрики в Росії

30 жовтня, 2017 12:39
Життя/Колесніков спростував інформацію про покупку «Конті» кондитерської фабрики в Росії
Зберегти
Вигляд
Віце-прем’єр-міністр часів Віктора Януковича Борис Колесніков, який є основним бенефіциаром кондитерської фірми «Конті», спростував інформацію про покупку кондитерської фабрики в Росії.

Віце-прем’єр-міністр часів Віктора Януковича Борис Колесніков, який є основним бенефіциаром кондитерської фірми «Конті», спростував інформацію про покупку кондитерської фабрики в Росії. Про це він сказав у коментарі Громадському.

Раніше російське видання «Ведомости» з посиланням на власні джерела повідомило, що Колесніков домовився про покупку кондитерської фабрики «Красная заря» в Іваново.

За словам Колеснікова, «Конті» орендує декілька ліній для збільшення виробництва.

«Інформація про покупку не відповідає дійсності. «Конті» орендує лінії на листопад та грудень для збільшення виробництва», — сказав він.

«Конті» — великий кондитерський холдинг, його основний бенефіціар — Борис Колесніков. Фабрики є у Костянтинівці, Горлівці та Донецьку. Після подій на сході на підконтрольній Україні території працює лише Костянтинівська фабрика. У Курській області в Росії працюють дочірня структура компанії Конті-Рус і кондитерський комбінат.

Вартість чистих активів «Конті» складає близько мільярда чотириста мільйонів гривень.

У 2010-2012 роках обіймав посаду віце-прем'єр-міністра України. Зараз Колесніков — один з лідерів партії «Опозиційний блок».

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# Конті
Пов`язані новини