Колишній голова Дніпропетровської ОДА Ігор Коломойский назвав суд над лідером партії «УКРОП» Генадієм Корбаном «крахом судової реформи». Відповідну заяву бізнесмена оприлюднив сайт «ТСН».

«Судовий процес над Корбаном модерується не судом, а третіми особами із зовнішніх кабінетів. Цим процесом влада дискредитувала свої наміри провести судову реформу», - говориться в повідомленні.

На думку соратника Корбана, судова реформа «провалена».

«Потрібно негайно скликати нову конституційну комісію, виключивши участь у ній чиновників і депутатів», - вважає бізнесмен.

28 грудня суд змінив запобіжний захід Корбану з домашнього арешту на тримання під вартою.

вранці Корбану призначили державного адвоката Аліну Самарець після того, як він відмовився від своїх захисників, пославшись на те, що судове засідання вже триває понад 24 години і їм необхідно відпочити.

Пізно ввечері 24 грудня у квартирі лідера партії «УКРОП» в Дніпропетровську правоохоронці провели обшук. Корбана направили до Києва для проходження медичної експертизи.

26 грудня вранці у Дніпровському районному суді Києва розпочалося засідання з розгляду клопотання Генеральної прокуратури України про зміну запобіжного заходу Геннадію Корбану. У прокуратурі наполягають, що домашній арешт має бути замінений триманням під вартою.

У неділю, 27 грудня, засідання суду розпочалося о 9:30 і тривало понад 24 години.

Поділитись: